User Profile
+98 (21) 88776249 
+98 (21) 88649644
My Profile
Profile Avatar
ManuelNorthc
70 Thames Street
Bont Newydd, NA Ll40 0hj
United Kingdom
078 7540 8331 https://www.iphonebase.com/%D9%82%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86/
اگر آیفون شما در حالت توان و باتری کمی است،گزینه تغییر قفل خودکار غیرفعال خواهد شد.این به دلیل بخش حالت کم باتری برای قفل کردن عملکرد در ۳۰ ثانیه است.به عبارت دیگر،شما می توانید یاد بگیرید که چگونه یکباره قفل خودکار را تغییر دهید و به راحتی این کار را در آینده هر زمان نیاز داشتید نیز انجام دهید.

قاب موبایل ایفوناگر شما نیاز دارید که صفحه نمایش خود را از خاموش شدن باز نگهدارید،راه حل تنظیم کردن قفل حودکار درمدت زمانی طولانی است.من زمان قفل صفحه ایپد خودم را بیشتر زمانهایی که با دستورالعمل آشپزی می کنم تغییر می دهم زیرا نیاز دارم که به راحتی بتوانم گام بعدی را بدون اینکه ایپدم از مواد غذایی پوشیده شود ببینم.

تغییر زمان قفل خودکار یکی از راه های بسیار برای شخصی سازی صفحه قفل نیز می باشد.اگر شما می خواهید که آیفونتان را از قفل شدن باز دارید،چگونگی روشن نگه داشتن آن اینجاست.

مرتبط:چگونه آیفون خود را بیابید حتی اگر خاموش است؟

فهرست

قفل خودکار چیست؟

چگونه می توان قفل خودکار را تغییر داد؟

چگونه می توان تنظیمات قفل خودکار را بر روی ایفون وقتی که صفحه نمایش خاکستری می شود درست کرد؟

۱٫قفل خودکار ایپد و ایفون چیست؟

قفل خودکار راه دیگری برای بیان حالت خاموش و خواب است.قفل صفحه مهلت و وقفه زمانی صفجه نمایشگر بعد از تنظیم چند ثانیه یا دقیقه است،مگر اینکه ان را غیر فعال کنید.به طور مشابه وقتی که کامپیوتر شما بعد از تنظیم یه مدت زمان مشخصی خاموش می شود،ایفون نیز صفحه نمایشگر را برای صرفه جویی در مصرف باتری خاموش می کند .اگر ایفون شما به سرعت باتری خالی می کند،این ایده خوبی است که صفحه را به گونه ای تنظیم کنید که به سرعت خاموش شود.شما به راحتی می توانید قفل صفحه را از طریق تنظیمات هرگاه که نیاز دارید تغییر دهید.هرچند شما گزینه ای برای خاموش کردن قفل صفحه دارید.اگر ایفون شما خاموش می ماند،بخش پایین را برای تغییر زمان قفل صفحه ایفون یا ایپد خود استفاده کنید.

۲٫چگونگی تغییر قفل خودکار ایپد یا ایفون

قفل خودکار یک ویژگی اسان برای تغییر در تنظیمات است.شما ۳۰ ثانیه الی ۵ دقیقه را انتخاب می کنید قبل از اینکه صفحه شما قفل شود.شما همچنین می توانید قفل خودکار را به حالت هرگز تنظیم کنید.اساسا قفل خودکار خاموش می شود.زمان قفل صفجه نمایش ایفون شما به طور پیش فرض در قاب های ایفون 4 ۳۰ ثانیه تنظیم شده است.توجه کنید که وقتی ios 10 معرفی شد،شرکت اپل تصمیم گرفت که قفل خودکار را در تنظیمات قرار دهد….زیرکانه. بنابراین ما هر دو حالت را در تصاویر زیر بیان می کنیم:

چگونگی تغییر قفل صفحه ایفون و ایپد در ios 10 و بالاتر:

تنظیمات را باز کنید.
قسمت آموزش تعویض قاب آیفون 3gs آيفون 5c نمایشگر و روشنایی را بزنید.
قفل خودکار را انتخاب کنید.
زمان خواب را روی بهترین
حالت ممکن برایتان تنظیم کنید.


اگر شما اقدام به تغییر زمان قفل خودکار کردید و بخاطر خاکستری شدن صفحه نمایش آن وحشت زده شدید،نفس عمیقی بکشید و گام بعدی را اجرا کنید.نگران نباشد. به سادگی درست می شود.

چگونگی تغییر قفل خودکار قاب آیفون و آیپد ios 9 یا قبل تر:

تنظیمات را باز کنید.
گزینه کلی را بزنید.
قفل خودکار را انتخاب کنید.
زمان خواب را روی زمان موردنظرتان تنظیم کنید.


۳٫چگونگی درست کردن تنظیمات حالت خاکستری قفل خودکار بر روی آیفون

قفل خودکار بر روی آیفون صفحه را خاکستری می کند وقتی که حالت کم باتری فعال است. حالت کم باتری قفل خودکار را مجبور می کند که به منظور حفظ عمر باتری روی ۳۰ ثانیه بماند.برای اینکه قفل خودکار را از خاکستری کردن صفحه نمایش باز دارید لازم است که حالت کم باتری را خاموش کنید.شما به راحتی می توانید این کار را با فعال کرن siri و نوشتن"حالت کم باتری را خاموش کن" انجام دهید یا می توانید از طریق گام پایین به صورت دستی در تنظیمات حالت کم باتری را خاموش کنید.

یکبار که شما حالت کم باتری را خاموش کردید،برگردید به تنظیمات قفل خودکار و آنگاه قادر خواهید بود که به هر زمان موردنظرتان آن را تغییر دهید.تنظیمات خاکستری شدن صفحه قفل خودکار را رفع کنید و گوشی آیفونتای را از خاموش شدن وقتی که نمی خواهید باز نگهدارید.تنظیمات را باز کنید.
گزینه باتری را بزنید.
ضامن حالت کم باتری را خاموش کنید.حالا دیگه درست شد.
برگردید به حالت قفل خودکار چه در قسمت کلی یا صفحه نمایش و نمایشگر (بستگی دارد به نسخه ios شما) و آزادانه زمان قفل خودکار را تغییر دهید.http://www.iphonebase.com/blog/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%82%D9%81%D9%84-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%A2%DB%8C%D9%BE%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C/
     
My InBox